O Ambasadzie Urody

Ambasada Urody

Witamy w Ambasadzie Urody Wellness & Spa

Od 2006 roku naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług i profesjonalizm. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów (również coraz większa grupa mężczyzn), liczne certyfikaty i nagrody, w tym m.in. przyznany nam dwa lata z rzędu przez magazyn „Twój Styl” – tytuł Spa Doskonałe. By zostać laureatem należy zadbać, by wystrój, ciepła i wysoko wykwalifikowana obsługa oraz jakość zabiegów składały się na doskonałą całość.

Jesteśmy jedynym w Opolu i na Opolszczyźnie miejscem, mogącym poszczycić się taką renomą. Co więcej, mamy w swojej ofercie najszerszy zakres zabiegów wykonywany przez profesjonalny zespół z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu; pracujemy tylko na najlepszych kosmetykach wyselekcjonowanych firm. I co najważniejsze, nasze ceny są przystępne. Wizyta w Ambasadzie Urody w Opolu może być dziś przyjemnością dla każdego.

Kim jesteśmy

Nasz personel składa się ze świetnie wykształconych i doświadczonych w zakresie wykonywanych usług pracowników. Są wśród nas m.in. technolog żywienia, mistrzyni wizażu i stylizacji paznokci, dyplomowana kosmetolog, magister odnowy biologicznej, magister fizjoterapii.

Czym się zajmujemy

SPA oznacza szeroki zakres zabiegów wpływających na nasze ciało i psychikę, sprzyjających dobremu samopoczuciu i relaksowi, a jednocześnie wspomagających zdrowie i urodę. Korzystając z możliwości, które dają nam zabiegi SPA, możemy pielęgnować zarówno ciało jak i duszę, zmierzając w ten sposób do odzyskania równowagi psychicznej przez całkowity relaks i zminimalizowanie stresu oraz zmęczenia. Dzięki naszym profesjonalnym programom SPA, podczas krótkiego pobytu, zapewniamy klientom poprawę nastroju oraz  relaks na wiele dni. Dbamy również o Wasze ciała, by były odmłodzone i aksamitnie gładkie.

Ambasada Urody Wellness & SPA ucieleśnia ideę SPA, która jest synonimem dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Oferując szeroką gamę usług, wspaniale łączymy starożytność z nowoczesnością, proponując skuteczne antidotum na stres życia codziennego. Z jednej strony podczas zabiegów prowadzonych metodami tradycyjnymi i naturalnymi, otaczają nas wonie aromatycznych olejków, egzotyczny aromat kojących kąpieli, przy dźwiękach łagodnej muzyki i relaksu. Z drugiej strony oferujemy terapię w oparciu o najlepsze kosmetyki wyselekcjonowanych firm, stosujących najnowsze rozwiązania technologiczne, jak również wykorzystujemy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który zwiększa skuteczność prowadzonych przez nas zabiegów.

SPA i wiele więcej

Ambasada Urody zlokalizowana jest w przestronnym budynku. Daje nam to możliwość oferowania usług Day SPA oraz wielu innych. Dlatego u nas skorzystasz z masaży, zabiegów odchudzania i modelowania sylwetki, fryzjera, makijażu, depilacji, pielęgnacji stóp i dłoni, kosmetyki estetycznej, technik rozwoju osobistego i wielu terapii naturalnych oraz doradztwa żywieniowego.

Klient jest dla nas najważniejszy. Dla tych którzy trafią do nas po raz pierwszy gwarantujemy, że będą oczarowani atmosferą, troskliwą opieką i efektami zabiegów oraz usług.

Weź ze sobą męża, dzieci, przyjaciółkę. Nawet jeśli nie korzystają z zabiegu, jako nasi goście, będą mogli odpocząć w kawiarni, poczytać prasę czy też skorzystać z szybkiego, bezprzewodowego internetu.

Do zobaczenia w Ambasadzie Urody w Opolu