Ambasada Urody laureatem konkursu Spa Doskonałe 2010

W „Twoim Stylu” z maja 2011 ukazał się artykuł pt. „Liga mistrzów”, w którym ogłoszone zostały wyniki drugiej edycji konkursu Spa Doskonałe. Opole ma wreszcie takie Spa.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt salonów SPA z całej Polski. Każdy, z dziesięciu, które zakwalifikowały się do półfinału, incognito odwiedziła wysłanniczka „Twojego Stylu”. Ambasada Urody została jednym z pięciu laureatów konkursu.

Oto jak zostaliśmy ocenieni przez Ewę Sarnowicz, „Twój Styl”:

Skutecznie udoskonalone

W niewielkiej białej willi mieści się salon fryzjerski, recepcja, a w głębi kawiarenka i gabinet kosmetyczny. Tak było rok temu, więc spa nie zostało wyróżnione. Ale teraz jest inaczej. Na dolnym poziomie (zjeżdżam windą) powstało kilka nowych gabinetów. Jasne, minimalistycznie urządzone z odsłoniętymi oknami, przez które przedostają się promienie słońca. To miłe zaskoczenie, bo zwykle w pokojach do zabiegów panuje półmrok. Najpierw wypełniam sensownie opracowaną ankietę: co mnie uczula, czy jestem w ciąży, jakie mam przeciwwskazania do zabiegu. Dopiero teraz czas na pielęgnację ciała. W planie: piling, maska, kąpiel parowa w kapsule i masaż. Kosmetyczka jest uważna i troskliwa, uprzedza, że użyje schłodzonego preparatu, fachowo odpowiada na pytania, podgłaśnia i ścisza muzykę. Gdy kładę się w kapsule, z której wystaje tylko głowa, zauważa, że mam przesuszoną skórę na policzkach, i proponuje maseczkę nawilżającą. Łączę relaksujący zabieg na ciało z ratunkowym do twarzy. Po długim, starannie wykonanym masażu idę do kącika wypoczynkowego, zaaranżowanego blisko gabinetów, ale z dala od recepcji. Nikomu nie przeszkadzam i mnie nikt nie przeszkadza podczas relaksu.

Dowiedz się również za co dostaliśmy inne nagrody: