Nagroda Premium SPA za zabiegi egzotyczne

Podczas pierwszego finału konkursu Premium SPA Ambasada Urody została doceniona za wyjątkowość, wysoką jakość usług i profesjonalizm.

Finał odbył się w listopadzie 2008 roku podczas Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego Les Nouvelles Esthetiques & SPA w Krakowie.

Jury, składające się z niezależnych ekspertów, nagrodziło wyjątkowość ośrodków SPA w 5 kategoriach. Ambasada Urody Wellness & SPA zdobyła prestiżową nagrodę Premium SPA w kategorii „Najlepsza oferta zabiegów egzotycznych”. Jak podkreślono w werdykcie jury – nagrodę przyznano za wyjątkowość, wysoką jakość usług oraz pełen profesjonalizm. – To był pierwszy finał tego bardzo prestiżowego konkursu. Tym bardziej więc cieszy, kiedy patrzymy na wiszący od czterech lat w naszej recepcji dyplom – podkreślają Magdalena i Jadwiga Skucik, właścicielki Ambasady Urody. – Potwierdza, że to nie był przypadek, bo potem przyszły nagrody „Twojego Stylu”. Wiemy, że cały nasz zespół to profesjonaliści w każdym detalu, i że nie idziemy na skróty. Tylko taką pracę doceniają nasi klienci – dodają.

Dowiedz się również za co dostaliśmy inne nagrody: