Aktualności

31 sty

Nowość! Ajurwedyjskie masaże w Ambasadzie Urody

Ayurveda – medycyna oraz styl życia prowadzące do harmonii i zdrowia

Ajurweda to sztuka życia przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jest praktykowana w Indiach od ponad 5000 lat. Ajurweda znajduje oparcie w naturze, która nas otacza i która jest w nas samych. To medycyna,
a zarazem styl życia, które mają na celu osiągnięcie harmonii i pełnego zdrowia. Samo słowo Ajurweda ma ważny przekaz – składa się z członów Ayur, co oznacza życie i veda, co oznacza mądrość. Ajurweda uczy
nas jak zachować lub jak odzyskać to co najważniejsze – zdrowie.

Masaże Ajurwedyjskie w Ambasadzie Urody

Sirodhara – program antydepresyjny
Terapia dla duszy i ciała. Polega na masażu ciepłym strumieniem, dozowanym ze specjalistycznej misy na czoło. Płyny używane w Sirodharze zależą od tego, co jest leczone. Mogą to być oleje medyczne, mleko, masło, a także woda kokosowa. Kuracja ta jest głęboko kojąca i relaksująca.
Kati Basti – leczenie kręgosłupa
Zabieg kojący wszelkie bóle kręgosłupa. W kuracji używane są specjalne oleje zwane saindhavadi, które są rekomendowane przy urazach kręgosłupa.
Masaż Abhayanga – głęboki relaks
Stymuluje mięśnie, stawy, tkanki oraz nerwy. Daje równowagę całemu ciału poprzez głęboko relaksacyjny masaż. Stanowi doskonały sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn, przy użyciu ciepłych i aromatycznych olejów ajurwedyjskich.