Sprawdź nowe zabiegi na twarz w Ambasadzie Urody

TOX Peel

Cell Fusion C TOX PEEL – siła botoksu bez ostrzykiwania
Skuteczność zabiegu Tox Peel zapewnia silnie liftingujący kompleks V-TOX, który zawiera Acetyl Hexapeptyd – 8 (potocznie Argirelina), który rozluźnia napięcia mięśniowe w skórze poprzez blokowanie sygnałów nerwowych. Ponadto V-TOX zawiera również czynniki wzrostu naskórka EGF i FGF, Niacynamid, 30% kompleks kwasów AHA, Centella Asiatica oraz ekstrakt oleju słonecznikowego. Wszystkie te składniki stymulują komórki na różnych poziomach skóry dzięki czemu dają natychmiastowy efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych także w okolicach oczu.

V-Carbon

Peeling V Carbon to zabieg o działaniu oczyszczającym, rozświetlającym i wyrównującym koloryt. W ramach zabiegu wykonywane są:
1. Peeling V Carbon z aktywnym węglem, kwasem ferulowym, migdałowym i mlekowym, lukrecją oraz ekstraktem z czarnego imbiru.
2. Głęboko nawilżający i regenerujący spray V Carbon z heksapeptydami.
3. Głęboko nawilżająca, łagodząca i rozświetlająca maska Croma Skincare z kwasem hialuronowym lub zieloną herbata i aloesem.

PQ Age

Peeling PQ Age to terapia przeciwstarzeniowa na bazie składników aktywnych, w których skład wchodzą m.in. kwas TCA, kwas kojowy, kwas migdałowy, koenzym Q10. Peeling pobudza procesy samoregenerujące, które odpowiadają za jednolity koloryt skóry i jej zdrowy wygląd. Skóra staje się napięta i rozświetlona już po pierwszym zabiegu.