Gabinet Podologiczny w Ambasadzie Urody

Podolog Małgorzata Cyrek przyjmuje w Gabinecie podologicznym Ambasady Urody w ustalonych terminach.
Kolejne terminy wizyty podologicznej to:
17 lipca w godz. 10:00 – 19:00
21 sierpnia w godz. 10:00 – 19:00
18 września w godz. 10:00 – 19:00
16 października w godz. 10:00 – 19:00
20 listopada w godz. 10:00 – 19:00
18 grudnia w godz. 10:00 – 19:00

W Gabinecie Podologicznym Ambasady Urody, stworzonym według rygorystycznych zasad higieny i procedur obowiązujących w gabinetach zabiegowych UE, zajmujemy się:

grzybicą stóp, grzybicą paznokci, badaniem mykologicznym, rekonstrucją usuniętych paznokci (w przypadku wrastania lub grzybicy), wrastającymi paznokciami, wkręcającymi się paznokciami, przerośniętymi paznokciami, odciskami, modzelami, nagniotkami (wszelkiego rodzaju hiperkeratozami), brodawkami, suchą skórą, nadpotliwością, krwiakami podpaznokciowymi, pękającymi piętami, stopą cukrzyka, stopą seniora, metatarsalgią, halluxami, zwyrodnieniami palców, wadami postawy (wkładki).

Podologia w Opolu. Gabinet podologiczny w Ambasadzie Urody w Opolu został stworzony wg zachodnich standardów, spełniając jednocześnie najbardziej rygorystyczne zasady higieny i procedury, obowiązujące w gabinetach zabiegowych w UE. Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, gabinet został wyposażony w najwyższej jakości aparaturę i narzędzia, posiadające certyfikaty medyczne. Kompletne zaplecze sterylizacyjne, pozwala na utrzymanie wysokiego standardu czystości mikrobiologicznej. Odpowiednio dobrane materiały jednorazowe i konsekwentnie realizowany program higieny gwarantuje bezpieczne wykonanie usługi, eliminując ryzyko zakażenia.

Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Stosowanie sprawdzonych, bezpiecznych metod terapii i specjalistycznych produktów renomowanych firm, pozwala uzyskać doskonałe wyniki leczenia. Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny pomaga wyeliminować przyczynę większości schorzeń i wdrożyć najbardziej skuteczną terapię.

Brak systematycznej prawidłowej pielęgnacji stóp może prowadzić do zwyrodnień i patologii, których leczenie z reguły jest żmudne i uciążliwe. Niewłaściwie prowadzenie lub późne wychwycenie zmian zaś prowadzić może do poważnych zagrożeń. Podolog niesie również pomóc w przypadku już zaistniałych zmian. Problemów ze stopami jest dużo. Niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy o zmianach patologicznych jakie posiadamy w obrębie stóp, których również pedikiurzystka może w porę nie wychwycić. Niestety zaniedbania mogą prowadzić do nieodwracalnych uciążliwych i bolesnych zmian. Podczas wizyty u podologa zostaniesz dokładnie pouczony o każdym odstępstwie od normy. Dajemy Ci 100% bezpieczeństwa. Narzędzia wykorzystywane są jednorazowo lub sterylizowane są w autoklawie medycznym.

Usługi wykonuje Małgorzata Cyrek, absolwentka kosmetologii i podologii Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Małgorzata Cyrek wyróżnia się wśród podologów najwyższą jakoscią i bezpieczeństwem usług, ciaglym rozwojem poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kongresach i
konferencjach podologicznych. – Jeżeli posiadasz jakikolwiek problem związany ze stopami, dzwoń śmiało! Umów się na spotkanie w gabinecie Podologicznym Ambasadu Urody w Opolu i bezpiecznie, i skutecznie pozbądź się dokuczliwych problemów – zaprasza.

Cennik:
 konsultacja 50 zł
• pedicure medyczny (podstawowy/specjalistyczny) 120 zł -150 zł (60-90min)
• pielęgnacja stopy seniora 80 zł (45min)
• pielęgnacja stopy cukrzyka 80 zł (45min)
• usuwanie modzeli od 50 zł (30 min)
• usuwanie odcisków od 50 zł (15min)
• usuwanie brodawek wirusowych – od 50 zł (15min)
• opracowanie pękających pięt 60 zł (30min)
• ortezy / odciążenia od 30 zł
• diagnostyka grzybicy (badanie mykologiczne) 100 zł (15min)
• usunięcie zmienionego chorobowo paznokcia od 50 zł (15-45 min)
• opracowywanie zmienionych chorobowo paznokci od 50 zł (30-60 min)
• opracowanie zdrowych paznokci 30 zł (15min)
• rekonstrukcja paznokci 100 zł (45 min)
• usunięcie krwiaka popaznokciowego – od 30 zł (15min)
• klamra metalowa przyklejana 100 zł (30min)
• przestawienie klamry metalowej klejonej 50 zł (15min)
• tamponada 30 zł (15min)
• klamra metalowa 3TO 150-200 zł (30-45 min)
• kontrola klamry 3TO + przestawienie 100 zł (15-30 min)
• wycięcie klinowe wrastającego paznokcia – 50-80 zł (15min)

Czy wiesz że:
Pojęcie PODOLOGIA utworzone zostało z dwóch słów pochodzenia greckiego:
podo = stopa
logos = nauka
Podologia to dziedzina medycyny zajmująca się nie lekarskimi zabiegami na stopach i podudziach. Zabiegi podologiczne odnoszą się zarówno do działań profilaktycznych, rehabilitacyjnych, jak i leczniczych, w przeciwieństwie do kosmetycznych zabiegów na stopach. Często zabiegi podologiczne wykonywane są na zlecenie lekarskie po przeprowadzonej specjalistycznej diagnozie.

Pomagamy (podologia Opole, Ambasada Urody): grzybica stóp, grzybica paznokci, badanie mykologiczne, rekonstrucja usuniętych paznokci (w przypadku wrastania lub grzybicy), wrastające paznokcie, wkręcające się paznokcie, przerośnięte paznokcie, odciski, modzele, nagniotki (wszelkiego rodzaju hiperkeratozy), brodawki, sucha skóra, nadpotliwość, krwiaki podpaznokciowe, pękające pięty, stopa cukrzycowa, stopa seniora, metatarsalgia, halluxy, zwyrodnienia palców, wady postawy (wkładki)