Nowa kolekcja SP LUXEOIL – SPA dla Twoich włosów

0LEKKI SPOSÓB NA PRZEMIANĘ TEKSTURY TWOICH WŁOSÓW

Marzysz o pięknych, zdrowych włosach? Chcesz, aby były jedwabiście gładkie, lśniące i zmysłowo pachnące? Chcesz zadbać o włosy w domu i podarować im najwyższej jakości pielęgnację? Sięgnij po produkty z nowej serii SP LuxeOil od Wella Professionals.

System Professional LuxeOil to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, oparte na serii olejków oraz odbudowującej Technologii Transformacji. To połączenie zapewnia włosom zdrowy i piękny wygląd, zmysłowy zapach, wzbogaca je najwyższej jakości składnikami, chroni i odbudowuje keratynę oraz nie obciąża włosów.

Linia System Professional LuxeOil wzbogacona jest o serię olejków, które dostarczają włosom wartościowych składników, działają odżywczo na strukturę włosów i czynią je gładszymi.

Nowa kolekcja zawiera 3 olejki:
Olejek arganowy, znany jako „płynne złoto”, słynie ze swoich odżywczych, kosmetycznych i leczniczych właściwości.
Olejek migdałowy, charakteryzujący się lekką strukturą i niezwykłymi właściwościami nawilżającymi.
Olejek jojoba, słynący z cennych wartości kosmetycznych, szczególnie polecany do zniszczonych i suchych końcówek włosów.

Odbudowująca technologia wykorzystana w LuxeOil od System Professional działa na strukturę włosów na zewnątrz i od wewnątrz, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami. Innowacyjna technologia zapewnia także 3 razy większą ochronę keratyny oraz 10 razy bardziej wygładzoną strukturę włosów, już po pierwszym użyciu.

Sposób działania wewnątrz:
Maleńkie molekuły odżywczych formuł SP LuxeOil penetrują włos, zamykając w jego wnętrzu wilgoć i spajają keratynę. Włosy stają się mniej porowate, mają dobry poziom nawilżenia i są wzmocnione od wewnątrz.

Sposób działania na zewnątrz:
Olejki i składniki odżywcze tworzą warstwę ochronną wokół każdego włosa, chroniąc go przed uszkodzeniem i rekonstruując każdy kosmyk.

Kolekcja System Professional LuxeOil składa się z pięciu produktów do pielęgnacji włosów:

Esencja Keratin Boost – Esencja pobudzająca keratynę – wygładza i nawilża włosy, wzmacniając zawartą w nich keratynę i uzupełniając proteiny, które chronią włosy przed uszkodzeniami. Formuła, zawierająca wyselekcjonowaną mieszankę aminokwasów, odbudowuje nawet najbardziej zniszczone włosy.

1Szampon Keratin Protect – Szampon chroniący keratynę – myje i odżywia włosy, zapewniając wyjątkowe oczyszczenie powierzchni włosa oraz zdrowy wygląd i lekkość. Szampon przygotowuje włosy do dalszych zabiegów pielęgnacji i stylizacji.
2Maska Keratin Restore – Maska odbudowująca keratynę – odbudowuje włókna włosów, poprawia ich strukturę i wygładza dzięki wyjątkowej mieszance olejków. Już po pierwszym użyciu maski, włosy stają się trzykrotnie bardziej gładkie i delikatne w dotyku.
 4Lekki Spray Light Oil Keratin Protection odżywia i rozświetla włosy, zapewnia ochronę przed promieniami UV, jednocześnie gwarantując lekkość
i delikatny połysk. To najlżejsza dostępna forma olejku, idealna dla włosów cienkich.
 5Odbudowujący Eliksir LuxeOil natychmiastowo odbudowuje keratynę i chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas zabiegów stylizacji oraz promieniami UV. Eliksir doskonale eliminuje puszenie włosów i daje długotrwały efekt wygładzenia. Tworzy również idelaną bazę do strzyżenia włosów, wygładzając ich struktruę i przygotowując włosy do precyzyjnego cięcia.