Nota prawna

Dane zawarte na stronie nie stanowią oferty jakichkolwiek usług w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i służą jedynie celom informacyjnym.

Wykorzystanie formularza kontaktowego na stronie, złożenie zamówienia na bon upominkowy lub kosmetyki lub przesłanie zapytania na skrzynkę elektroniczną Ambasady Urody Wellness & SPA S.C. M. Skucik, J. Skucik z siedzibą przy ul. Pużaka 12, 45-273 Opole oznacza wyrażenie zgody przez użytkownika, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), na gromadzenie i przetwarzanie jego danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Zawartość niniejszej strony jest własnością firmy Ambasada Urody Wellness & SPA S.C. M. Skucik, J. Skucik, którą chroni m.in. ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 z późn. zm.). Wszelkiego rodzaju kopiowanie, powielanie, zmiany i modyfikacje elementów lub całości stron serwisu są zabronione bez pisemnej zgody Ambasady Urody Wellness & SPA S.C. M. Skucik, J. Skucik.

Ambasada Urody Wellness & SPA S.C. M. Skucik, J. Skucik, informuje, że dołożyła wszelkich starań, aby informacje zawarte na jej stronie były aktualne i poprawne oraz nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy na niej się znajdujące. Ambasada Urody Wellness & SPA S.C. M. Skucik, J. Skucik, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za stratę lub szkodę wynikłą z dostępu i braku dostępu do strony lub wykorzystania w jakikolwiek sposób strony, jej elementów lub informacji na niej zawartych.