Fryzjer

OFERTAwłosy krótkiewłosy średniej dł.włosy długie
Strzyżenie męskie40,00 zł40,00 zł40,00 zł
Czesanie40,00 zł50,00 zł60,00 zł
Strzyżenie*70,00 zł70,00 zł70,00 zł
Koloryzacja*140 zł160 zł180 zł
Pasemka*140 zł160 zł180 zł
Koloryzacja wielokolorowa*160,00 zł200,00 zł220,00 zł
Keratynowe prostowanie włosówCena ustalana indywidualnie po wcześniejszej konsultacji.
Regeneracja (cena bez czesania)40,00 zł
KokOd 100,00 zł
Fryzura fantazyjnaOd 80,00 zł
Fryzura ślubna próbna60,00 zł
Fryzura ślubna100 zł – 200 zł
*komplet ze strzyżeniem, myciem i modelowaniem włosów

1
7
11

Olaplex
System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. Dzięki zabiegowi Olaplex, znana celebrytka – Kim Kardashian zmieniła kolor włosów bez niszczenia ich struktury. Dla podtrzymania efektu opracowano produkt No.3 Hair Perfector, który stosuje się pomiędzy zabiegami w domu. Żaden z produktów Olaplex nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Zabieg regenerujący od 80 do 100 złotych w zależności od zużycia materiału + modelowanie.
Zabieg regenerujący w trakcie koloryzacji od 70 do 100 złotych w zależności od zużycia materiału

Pielęgnacja arganowo-keratynowa włosów – skóra głowy poddana jest wielu negatywnym czynnikom zewnętrz

3

SP LUXEOIL – SPA dla Twoich włosów LuxeOil od System Professional posiada odbudowującą technologię, która zapewnia korzyści włosom, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami. System Professional LuxeOil to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów, oparte na serii olejków oraz odbudowującej Technologii Transformacji. To połączenie zapewnia włosom zdrowy i piękny wygląd, zmysłowy zapach, wzbogaca je najwyższej jakości składnikami, chroni i odbudowuje keratynę oraz nie obciąża włosów.nym i wewnętrznym. Ciągły pośpiech, stres, zła dieta czy zanieczyszczenie środowiska i chemia zawarta w szamponach powodują, że nasza skóra na głowie jest zniszczona i słaba. Jej stan odbija się również na kondycji naszych włosów.
Częste mycie i stosowanie odżywek coraz rzadziej rozwiązuje problem. Dlatego też stworzyliśmy specjalne zabiegi, dzięki którym skóra naszej głowy będzie mogła się zregenerować i odzyskać utraconą witalność.

Przeczytaj więcej o Luxeoil