Bon upominkowy

Szukasz pomysłu na świetny prezent?

Zależy Ci by obdarowana osoba była szczęśliwa? Szukasz prezentu w Opolu?

Wybierz bon upominkowy do Ambasady Urody. Możesz wybrać bon otwarty na określoną kwotę (od 50 zł) by obdarowana osoba sama zdecydowała czy chce skorzystać np. z relaksującego masażu, regeneracyjnego zabiegu na twarz a może ceremonii SPA.

.

Nasze hity na prezent dla bliskiej osoby:

kliknij-i-kup-online           kliknij-i-odwiedz

Ambasada Urody nocąBon upominkowy to idealny prezent dla kobiet i mężczyzn. Dla dziewczyny, narzeczonej, żony, mamy, babci oraz ojca i męża i dziadka. Tak, to od lat bardzo popularna forma obdarowywania najbliższych. Dzięki nam możesz podarować bliskiej osobie prawdziwe chwile relaksu lub profesjonalną pielęgnację, na którą nigdy nie miała czasu. Doceńcie najbliższych i podarujcie im na święta bon upominkowy.Możesz kupić bon upominkowy online lub odwiedzić nas osobiście. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla osoby, którą chcesz obdarować.

Otwarty bon upominkowy od 50 zł można nabyć w naszej siedzibie lub poprzez sklep internetowy. Jeśli skorzystasz z opcji zakupu online to bon zostanie przez nas wysłany pocztą lub w wersji elektronicznej, prześlemy Ci go na maila.

button-z-pomocą

Ambasada Urody Wellness & SPA
Opole, ul. Pużaka 13
tel.  668 742 226 lub 509 119 218
e-mail: ambasada@ambasadaurody.com

button-do-filmu-2button-do-filmu-2

 WAŻNE: termin ważności bonu upominkowego to 3 miesiące od daty zakupu. Po terminie ważności bon nie może zostać zrealizowany. Nie przyjmujemy zwrotów bonów upominkowych i nie przedłużamy ważności bonów. Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Ambasadzie Urody Wellness & SPA (w zakresie wartości bonu) zgodnie z aktualną ofertą dostępną na stronie internetowej: www.ambasadaurody.com z wyłączeniem usług świadczonych przez partnerów: podologia, medycyna estetyczna, makijaż permanentny. Zobacz pełny REGULAMIN korzystania z bonów.