Bon upominkowy – idealny prezent na Dzień Mamy

Szukasz pomysłu na świetny prezent dla Mamy?

Kup bon upominkowy do Ambasady Urody:


Zabiegi polecane na prezent:

Polinezyjski Mus
Głęboko relaksacyjny masaż z wykorzystaniem elementów masażu Lomi Lomi Nui w połączeniu z bańką chińską oraz masażem gorącymi kamieniami.
Czas trwania: ok. 1 godz., Cena: 180 zł

Masaż relaksacyjny
Poprzez zastosowanie technik tonizujących i odruchowych masaż ten wpływa na regulację napięcia mięśniowo – nerwowego.
Czas trwania: ok. 1 godz., Cena: 130 zł

Masaż relaksacyjny z częściowym masażem leczniczym
Czas trwania:
ok. 1 godz., Cena: 150 zł

Ceremonia Polinezyjska
To magiczny zabieg pełen zagadkowych dźwięków, egzotycznych zapachów, kolorów i kształtów.
Czas trwania: ok. 2 godz., Cena: 350 zł

Fantasy Lady
Pakiet zabiegów obejmujący peeling ciała, balsam, zabieg w kapsule, przegłaskanie; zabieg na twarz wg wskazań kosmetyczki; gratis do wyboru: manicure lub maska odżywcza na włosy (bez czesania) lub henna
Czas trwania: ok. 2 godz. 30 min, Cena: 240 zł

Bon upominkowy to idealny prezent dla osoby, którą kochasz. Dla dziewczyny, narzeczonej, żony, mamy, babci oraz ojca i męża i dziadka. Tak, to od lat bardzo popularna forma obdarowywania najbliższych. Dzięki nam możesz podarować bliskiej osobie prawdziwe chwile relaksu lub profesjonalną pielęgnację, na którą nigdy nie miała czasu. Możesz kupić bon upominkowy online lub odwiedzić nas osobiście. Z chęcią pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję dla osoby, którą chcesz obdarować.

Otwarty bon upominkowy od 50 zł można nabyć w naszej siedzibie lub poprzez sklep internetowy. Jeśli skorzystasz z opcji zakupu online to bon zostanie przez nas wysłany pocztą lub w wersji elektronicznej, prześlemy Ci go na maila.

Ambasada Urody Wellness & SPA
Opole, ul. Pużaka 13
tel. 509 119 218 lub 668 742 226
e-mail: ambasada@ambasadaurody.com

Termin ważności bonu upominkowego to 3 miesiące od daty zakupu. Po terminie ważności bon nie może zostać zrealizowany. Nie przyjmujemy zwrotów bonów upominkowych i nie przedłużamy ważności bonów. Promocje nie łączą się z innymi promocjami oraz rabatami.