Promocje na luty

Egzotyczny masaż ciała

Cena: 200 zł
Masaż Lomi Lomi Nui z masażem szyi i głowy
Masaż ciała Lomi Lomi Nui przedłużony masażem szyi i głowy to relaksacyjny zabieg dający uczucie błogości. Hawajski masaż w naturalny i łagodny sposób wpływa na psychikę pacjenta. Podczas masażu zostaje uwolnione nagromadzone w mięśniach napięcie oraz tworząca kompleksy energia emocjonalna.
Czas trwania: około 2 godz.

Bezoperacyjny lifting twarzy

EMERGE50% taniej
Emerge to laser frakcyjny przeznaczony do odmładzania skóry. Laser Emerge poprawia owal twarzy, zmniejszając tzw. chomiki, redukuje zmarszczki także wokół oczu, usuwa i redukuje powierzchowne niedoskonałości, poprawia jędrność skóry oraz zmniejsza blizny i rozstępy.
W przypadku zastosowania zabiegu Emerge w celu redukcji blizn koszt zabiegu ustalany jest indywidualnie, ze względu na zróżnicowaną powierzchnię zabiegową. Liczba impulsów jest dobierania odpowiednio do danej blizny. Koszt pojedynczego impulsu to 4 złote.

Masaż twarzy bańkami kosmetycznymi

Do każdego zabiegu na twarz 5 minut masażu bańkami kosmetycznymi gratis.
Masaż bańkami kosmetycznymi poprawia krążenie oraz przepływ limfy i płynu śródmiąższowego. W efekcie masaż redukuje zmarszczki, zwiększa wchłanianie kosmetyków oraz poprawia jędrność i sprężystość skóry. Skóra staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Bańki do masażu twarzy są wykonane z miękkiego silikonu. Są używane przede wszystkim do masażu kosmetycznego. Oprócz tego mogą być zastosowane jako część masażu leczniczego w przypadku limfatycznego obrzęku twarzy. Dzięki masażowi bańkami kosmetycznymi zwiększa się skurczowa aktywność mięśni twarzy, skóra staje się elastyczna i napięta. Cera odzyskuje naturalny blask. 

Promocje obowiązują od 1 do 28 lutego 2018 r. Promocje nie łączą się, nie mogą zostać wymienione na ekwiwalent pieniężny ani inne promocje.